• Uwaga! VI edycja kursu nie zostanie uruchomiona

  Uprzejmie informujemy, że kurs przygotowujący do egzaminu na aplikacje prawnicze edycja VI w roku akademickim 2014-2015 nie zostanie uruchomiony.

 • Miejsce zajęć

    Sala 256, w której będą się odbywać zjazdy styczniowe, znajduje się w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ulicy Dobrej 56/66 na Powiślu. Aby dotrzeć do Sali 256, należy: wejść do budynku Biblioteki od strony ulicy Dobrej (wejście po lewej stronie od fioletowych rusztowań, przy stojakach na rowery), odnaleźć windy – znajdują się one przy stanowiskach […]

 • Rozpoczęcie kursu zgodnie z harmonogramem

  Jest nam przyjemnie poinformować, że V edycja kursu przygotowującego do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze rozpocznie się 11 stycznia 2014 r., zgodnie z planem umieszczonym w zakładce Harmonogram.

 • Termin rejestracji i dokonywania wpłat

  Termin rejestracji i dokonywania wpłat za kurs został przedłużony do dnia 10 stycznia 2014 r. Rejestracji należy dokonać w zakładce Rejestracja.

 • Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w VI edycji Kursu przygotowującego do egzaminów na aplikacje prawnicze organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kurs prowadzony będzie w okresie 11 stycznia – 5 lipca 2014 r. Nasza oferta jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych zdawaniem egzaminu wstępnego na wybraną aplikację prawniczą: adwokacką, radcowską, […]

 • Termin rejestracji

  Uprzejmie informujemy, że rejestracja do V edycji Kursu przygotowującego do aplikacji odbywa się internetowo przez zakładkę „Rejestracja” do dnia 31 grudnia 2013 r.

 • W razie otrzymania liczby zgłoszeń przekraczających liczbę miejsc dostępnych w ramach kursu, decydować będzie kolejność zgłoszeń. W razie otrzymania zbyt małej liczby zgłoszeń, organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania kursu. W tym drugim przypadku uczestnicy otrzymają zwrot dokonanej opłaty.