Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w VI edycji Kursu przygotowującego do egzaminów na aplikacje prawnicze organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kurs prowadzony będzie w okresie 11 stycznia – 5 lipca 2014 r.

Nasza oferta jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych zdawaniem egzaminu wstępnego na wybraną aplikację prawniczą:

  • adwokacką,
  • radcowską,
  • sądową (sędziowską i prokuratorską) lub
  • notarialną.

Pomoc w przygotowaniu do egzaminów na aplikację w ramach naszego kursu to propozycja:

  • dla tegorocznych absolwentów studiów prawniczych,
  • dla studentów piątego roku prawa,
  • dla osób, które po kilku latach od ukończenia studiów prawniczych pragną odświeżyć wiedzę przed przystąpieniem do egzaminu na aplikację

Kurs obejmuje 217 godzin ujętych w 12 sesji dydaktycznych (sobotnio-niedzielnych), na które składają się trzy rodzaje zajęć:

  1. repetytoria teoretyczne
  2. zajęcia praktyczne
  3. warsztaty z przygotowywania pism procesowych w sprawach karnych i cywilnych.

Tak podzielone zajęcia przygotowują do egzaminów w sposób wszechstronny. Pozwalają bowiem nie tylko na przypomnienie i usystematyzowanie wiedzy teoretycznej, ale także na zrozumienie praktycznych zagadnień związanych z wykonywaniem zawodów prawniczych.

Szczegółowy opis poszczególnych rodzajów zajęć znajduje się w zakładce „Cele kursu”.

Zajęcia prowadzić będą dla Państwa wykładowcy akademiccy oraz praktycy (sędziowie, radcowie prawni, adwokaci). Chcemy w ten sposób zapewnić, że organizowany na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego kurs będzie cechować najwyższy poziom merytoryczny, profesjonalizm i skuteczność.

W czasie kursu będą Państwo otrzymywać materiały opracowane przez naszych wykładowców specjalnie na potrzeby przygotowania do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze. Kurs zakończy się symulacją egzaminu testowego z wiedzy wymaganej od kandydatów na aplikacje prawnicze. Uczestnikom kursu wydane zostaną świadectwa jego ukończenia.

Zapraszamy do zarejestrowania się w zakładce „Rejestracja”. Rejestracja trwa do 31 grudnia 2013 r.

Z poważaniem,

Marta Madej (p.o. Kierownika Kursu)
Mirosława Kaliniec (Sekretarz Kursu)

 

31 października 2013